Hotel České Budějovice Residence U Černé věže :::

Hotel Residence U Černé věže / České Budějovice

Residence U Černé věže se nachází přímo v historickém jádru města, u Černé věže, na dohled z náměstí Přemysla Otakara II. Všechny významné památky i vyhlášené restaurace. Residence U Černé věže nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou.

Ubytování:
Residence U Černé věže má k dispozici 18 plně vybavených apartmánů s kapacitou 44 lůžek. Plošná výměra apartmánů je od 33 do 76 m².

Apartmány jsou vybaveny barevnou televizí se satelitními programy, rádiem, telefonem s přímou volbou a internetovým připojením.

V prostorné a luxusně provedené koupelně se sprchovým koutem nebo vanou je k dispozici vysoušeč vlasů.

Stravování:
Můžete využít gastronomické služby v naší restauraci, nebo si připravit pokrm dle chuti ve vlastní plně vybavené kuchyni jako doma. V kuchyni nechybí mikrovlnná trouba, plotna, lednice s mrazákem. Ve všech apartmánech je vlastní pračka. Podkrovní a mezonetové apartmány jsou opatřeny klimatizací.

Okolí:
České Budějovice jsou častým cílem turistů, mají mnoho cenných historických památek a jsou přirozeným centrem turisticky atraktivního Jihočeského kraje a zastávkou po cestě do Krumlova. Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru (Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černá věž, katedrála svatého Mikuláše atd.).

Ve městě se nachází Jihočeské muzeum, Muzeum koněspřežky, Jihočeské motocyklové muzeum, Budvar muzeum České Budějovice a Muzeum energetiky. V blízkém okolí Budějovic leží Hluboká nad Vltavou s jedním z nejnavštěvovanějších českých zámků. Významné je též bývalé hornické městečko Rudolfov s naučnou stezkou v okolí a obec Dobrá Voda s barokním kostelem Panny Marie Bolestné.

Hotel České Budějovice Residence U Černé věže - Služba na recepci je 24 hodinHotel České Budějovice Residence U Černé věže - K hotelu přísluší parkovištěHotel České Budějovice Residence U Černé věže - disponuje restauracíHotel České Budějovice Residence U Černé věže -  je k dispozici připojení na internetHotel České Budějovice Residence U Černé věže - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel České Budějovice Residence U Černé věže - přijímá kreditní karty VISAHotel České Budějovice Residence U Černé věže - přijímá kreditní karty American ExpressHotel České Budějovice Residence U Černé věže - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel České Budějovice Residence U Černé věže - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel České Budějovice Residence U Černé věže - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel České Budějovice Residence U Černé věže - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel České Budějovice Residence U Černé věže - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Residence U Černé věže, U Černé věže 13
České Budějovice 37001 Česká Republika
Hotel-Ceske-Budejovice-U-Cerne-Veze@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Residence U Černé věže ubytování České Budějovice Aktuální počasí ::: skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: